top of page

Jsme brněnská firma se zaměřením na realizaci chemické injektáže proti vzlínající vlhkosti zdiva a s ní spojené další práce. K aplikaci používáme vysoce kvalitní technologii AquaStop™, která zajistí zastavení procesu vzlínání vlhkosti.

Chemická injektáž zdiva

Oproti "klasické" invazivní metodě je to rychlejší a levnější metoda jak zabránit vlhkosti. Injektáž lze provádět bez problémů jak v interiéru, tak exteriéru. Výsledek aplikace je viditelný již po krátké době – obvykle během několika dnů*.

*Doba viditelného efektu chemické injektáže může být proměnlivá v závislosti na tloušťce stěn, úrovni vlhkosti a vytápění  injektovaných prostor. Doporučujeme po provedení injektáže použít vysoušeč a přímotop či jiné topné těleso. Pronájem těchto strojů naše společnost nabízí.

Rychlá domluva a flexibilní termín

Výsledek během pár dnů

Neinvazivní metoda

Profi technologie AquaStop

Provádíme 2 aplikace za cenu jedné

Záruka 24 měsíců

Jak probíhá injektáž

Nejprve oklepeme omítku na cihlu (nebo jiný podklad). Vyvrtáme montážní otvory do kterých provedeme chemickou injektáž roztokem. Následně provedeme doplnění roztoku s tlakovým uzávěrem. Nakonec otvor zazátkujeme. Injektáž se dělá vždy po 10 cm a ve výšce 5-8 cm od podlahy místnosti.

Jsme zedníci

Takže kromě injektáže Vám můžeme také nabídnout zapravení omítek, případně výmalbu nebo další související práce. Závěrečný úklid je u nás samozřejmostí.

Kozlova pečeť poctivosti

od 1 199 Kč / 1 bm*

Kolik injektáž stojí?

Konzultaci provádíme zdarma.

*Uvedená cena zahrnuje chemickou injektáž vlhkého zdiva o jeho tloušťce do 235 mm, v ceně je zahrnuto tlakové doplnění, zazátkování, úklid. Cena neobsahuje DPH v sazbě 12%, dopravné a případné zednické zapravení omítek. Cena při injektáži stěn větší tloušťky bude adekvátně navýšena po dohodě se zákazníkem. 

Výměna vany za sprchový kout, Brno

1. 3. 2024

Rekonstrukce umakartového jádra v Brně

1. 1. 2024

Úprava dispozice interiéru, Brno

9. 12. 2023

Zateplení a točený fasádní nátěr, Malhostovice

3. 12. 2023

Výmalba společných prostor bytového domu, Brno

1. 12. 2023

Změna dispozic a stavba SDK příčky, Brno

2. 12. 2023

Chemické injektáže v secesním domě, Brno

9. 12. 2023

Obložení schodů v obci Lažany

16. 9. 2023

Realizace chemické injektáže zdiva v Brně

18. 9. 2023

Celková rekonstrukce bytu 2+1 v Tišnově

15. 9. 2023

Výměna starého sprchového koutu za vanu v Brně

17. 9. 2023

Reference

Poptávkový formulář

Děkujeme za odeslání!

Kontakty

601 188 704

Kontaktní osoba:

Jan Malý, jednatel

U Červeného mlýna 64/1, 61200 Brno mapa

avatar Jan Malý

Vlastníkem obchodního označení “Zedníci z Brna” je společnost SIMPLE Construction & Investment s.r.o., IČ: 17574943, DIČ: CZ 17574943 se sídlem v Brně na ul. U Červeného Mlýna 64/ 1, Brno, 612 00, jsme plátci DPH. Číslo bankovního účtu pro zasílání záloh na cenu za prováděné dílo: 2802333279/ 2010, vedený u Fio Banky a.s.

Telefonní číslo není určeno pro nabídku zboží anebo služeb třetích stran.

Technologie AquaStop™

AquaStop™ je silátový krém na vodní bázi určený pro sanaci vlhkého zdiva.

 

Po vniknutí do zdiva reagují účinné složky výrobku s okolním vlhkým prostředím a přímo ve zdivu vzniká hydrofobní polymerní silikonová pryskyřice, která již není dále rozpustná ani dispergovatelná ve vodě a naopak vodu odpuzuje. Vzniklá polymerní pryskyřice vytváří trvalou clonu, která brání dalšímu pronikání vlhkosti v kapalné formě. Transport kapalné vody v kapilárním systému zdiva je tak přerušen, čímž dochází k vysychání zdiva jak v hydrofobní cloně vytvořenou injektáží, tak i nad ní. Materiál zdiva si zachová původní fyzikálně-mechanické parametry. AquaStop Cream obsahuje účinné složky ve vysoké koncentraci, neobsahuje žádná organická rozpouštědla a díky tomu je velmi účinný. 

bottom of page